نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس

خرید بهترین گلس گوشی سامسونگ

گلس یکی از مهم ترین لوازم جانبی گوشی است که برای جلوگیری از شکسته شدن و خط و خش به صفحه نمایش گوشی استفاده می شود. شرکت های تولید کننده لوازم جانبی موبایل محافظ صفحه نمایش گوشی را مطابق با نوع و برند گوشی تولید می کنند.

بهترین گلس گوشی سامسونگ

با اینکه گوشی های سامسونگ جدید از صفحه نمایش گوریلا گلس برخوردارند و در برابر ضربه و خط و خش مقاوم هستند اما باز هم بهتر است از گلس گوشی برای مقاومت بیشتر نمایشگر گوشی استفاده کنید. انواع گلس برای صفحه نمایش گوشی سامسونگ، درب پشت و لنز دوربین گوشی در بازار موجود است که با نصب آن گوشی شما در برابر خط و خش و ضربه مقاوم می شود.

گلس های متفاوتی برای صفحه نمایش گوشی سامسونگ وجود دارد که در ادامه بیان می کنیم:

گلس فول چسب سامسونگ: این نوع محافظ صفحه نمایش دور تا دور نمایشگر گوشی سامسونگ شما را پوشش می دهد و مناسب گوشی هایی که دارای لبه ی خمیده هستند می باشند. گلس فول چسب ضد ضربه و خط و خش هستند و از چسب بسیار قوی نیز برخوردار است و همچنین نصب بسیار راحتی دارد.

گلس پرایوسی سامسونگ یا حریم خصوصی که بیشتر افرادی که اطلاعات مهمی درون گوشی خود نگه می دارند و تمایل ندارند فردی که در کنار آن ها ایستاده است این اطلاعات را ببیند استفاده می کنند. این گلس ها دارای زاویه ی دید محدود هستند.

گلس لنز سامسونگ که مناسب لنز دوربین گوشی سامسونگ است و برای محافظ لنز دوربین در برابر ضربه و خط و خش بسیار مناسب می باشد.

محافظ پشت گوشی سامسونگ که برای جلوگیری از خط و خش روی درب گوشی استفاده می شود و مناسب افرادی است که علاقه ای به استفاده از بک کاور یا قاب گوشی ندارند.

نحوه ی ارسال کالا در فروشگاه اَکسرُن:

ارسال کالا در فروشگاه اَکسرُن به دو روش پست پیشتاز ( برای شهرستان ها) و پیک موتوری ( برای مشتریان شیرازی) صورت می پذیرد. با ثبت محصول در فروشگاه، کارشناسان پس از بررسی های لازم، محصولات را به اداره پست و یا پیک موتوری تحویل می دهند. محصولاتی که به اداره پست تحویل داده می شوند با سریع ترین روش ممکن و با توجه به ساعات کاری اداره پست به کاربران تحویل داده می شود. محصولات کاربران شیرازی نیز بلافاصله به پیک تحویل و بدست آن ها رسانده می شود.