نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس

خرید گلس گوشی شیائومی

شیائومی یکی از شرکت های تولید کننده گوشی و لوازم جانبی موبایل است که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. شرکت شیائومی در چندین سال گذشته توانسته محصولات بسیاری ر ا مطابق با سلیقه‌ی کاربران تولید کند.

گوشی‌های موبایل شیائومی امروزه مورد استفاده بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است و کاربران برای جلوگیری از خط و خش و آسیب، لوازم جانبی‌های متعددی خریداری می کنند که یکی از آن‌ها گلس یا محافظ صفحه نمایش گوشی شیائومی است. گلس ها از صفحه نمایش گوشی در برابر ضربه و خط و خش محافظت می کند.

انواع بهترین گلس گوشی شیائومی:

امروزه محافظ صفحه نمایش دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آن‌ها علاوه بر محافظت از نمایشگر گوشی ویژگی خاص خود را دارند که در ادامه به معرفی آن‌ها می پردازیم.

گلس فول چسب شیائومی: این نوع گلس ها دور تا دور نمایشگر گوشی را پوشش می دهد و از خط و خش جلوگیری می کند و در برابر ضربه نیز مقاوم می باشد.

گلس پرایوسی که زاویه دید محدودی را در اختیار کاربر قرار می دهد بدین معنا که دیگران قادر به تماشای صفحه نمایش گوشی شما نخواهند بود.

گلس پشت گوشی که بیشتر مناسب افرادی است که از قاب گوشی استفاده نمی کنند، خرید برچسب پشت گوشی شیائومی بهترین گزینه برای جلوگیری از خط و خش به درب پشت گوشی است.