نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس

خرید شارژر گوشی آیفون

یکی از محبوب ترین برندهای جهان آیفون است که همه ی ما با آن آشنا هستیم و به جرات می توان گفت کسی نیست که اسم این برند مشهور را نشنیده باشد. محصولات این شرکت همانند دیگر محصولات دیجیتالی نیازمند لوازم جانبی اورجینال هستند، زیرا استفاده از شارژرهای نامناسب و تقلبی باعث می شوند گوشی ها از نظر سخت افزاری دچار مشکل شوند. به همین دلیل خرید شارژر آیفون اورجینال بسیار اهمیت دارد. امروزه شرکت های تولید کننده گوشی موبایل شارژرها را از درون جعبه گوشی برداشته اند و شرکت اپل نیز از این موضوع مستثنا نیست بنابراین باید در کنار خرید گوشی جدید آیفون یک شارژر آیفون نیز خریداری کنید. در ادامه نکات مهم جهت خرید شارژر آیفون را بیان کرده ایم.

انواع شارژر گوشی موبایل آیفون

شارژرهای آیفون همانند دیگر شارژرهای برندهای مختلف شامل دو دسته اورجینال و یا تقلبی هستند. شارژرهای اورجینال، شارژرهایی هستند که کیفیت آن برابر است با کیفیت شارژر اورجینال شرکت اپل است؛ همان‌طور که می‌دانید شارژرهای تقلبی به آن دسته شارژرهایی گفته می‌شود که اصل نبوده به همین دلیل امکان دارد که نوسانات جریان برق به باتری گوشی آسیب برساند و همچنین از عمر مفید آن بکاهد. شارژرها را باید بر اساس توان گوشی انتخاب کنید بدین معنا که اگر توان گوشی شما 18 وات است باید آداپتور انتخابی شما نیز دارای توان خروجی 18 وات باشد.

نحوه تشخیص شارژرهای اصلی و تقلبی آیفون

در واقع تشخیص شارژر اصل و تقلبی آسان نیست و نیازمند تجربه و دقت بالا است. با این حال عواملی هستند که می توان از آن ها برای تشخیص شارژر آیفون اصل و تقلبی استفاده کرد که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

قیمت: شارژرهای اصلی آیفون از قیمت بالایی برخوردار هستند، اما باید توجه داشته باشید برای خرید شارژر آیفون از فروشگاه‌های معتبر اقدام کنید.

کیفیت ساخت بدنه: ظاهر شارژرهای اورجینال آیفون بسیار یکنواخت هستند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند اما شارژرهای تقلبی دارای ظاهر بدنه‌ی ناهماهنگی هستند.

متن های نوشته شده روی شارژر: نوشته های روی شارژر اصلی آیفون حک شده اما نوشته های شارژرهای تقلبی برچسبی بوده و رنگ آن ها کمتر است به حدی که قابل خواندن نیستند و یا بیش از اندازه پررنگ هستند.

خرید شارژر آیفون 11

نکات مهم برای خرید بهترین شارژر آیفون:

آیا تا با حال از خود پرسیده اید که چه شارژری مناسب گوشی آیفونتان است؟ برای خرید بهترین شارژر آیفون باید به توان و سرعت دریافتی شارژ از سمت گوشی توجه داشته باشید. اکثر گوشی ها برای شارژ دارای توان خاصی هستند و توان شارژ بالاتر تأثیری بر روی سرعت شارژ دهی باتری گوشی ندارد. شارژرها را باید بر اساس توان گوشی انتخاب کنید بدین معنا که اگر توان گوشی شما 18 وات است باید آداپتور انتخابی شما نیز دارای توان خروجی 18 وات باشد.  اگر از آداپتوری استفاده کنید که توان خروجی آن با توان گوشی شما سازگار نباشد باعث می شود عمر باتری شما کاهش یابد و یا گوشی شما دیرتر از حد معمول شارژ شود.

توان شارژر گوشی آیفون بر اساس مدل گوشی:

گوشی های قدیمی آیفون از آیفون 5 گرفته تا XR از توان 10 وات برخوردار هستند، شارژرهای آیفون با توان 18 وات بهترین گزینه برای شارژ گوشی‌های آیفون سری 11 است و گوشی‌های آیفون 13،13 پرو، 13 پرو مکس، 13 مینی، 12، 12 پرو و 12 پرو مکس نیز از شارژرهای اصلی آیفون با توان 20 وات می‌توانند استفاده کنند.