نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس

خرید شارژر گوشی سونی

شارژر دیواری یکی از رایج ترین نوع شارژرهای تلفن همراه هستند که دارای یک دو شاخه یا سه شاخه استاندارد متناسب با پریز هر کشوری است. در واقع شارژر تلفن همراه سونی وسیله ای است که برای شارژ باتری گوشی استفاده می شود. اغلب، هنگام خرید گوشی موبایل، یک شارژر اورجینال به همراه آن ارائه می شود اما امروزه برخی شرکت های تولید کننده تلفن همراه شارژرها را از درون جعبه گوشی حذف کرده اند و مصرف کنندگان باید برای شارژ گوشی خود، شارژرهای اورجینال را به صورت جداگانه خریداری کنند.

شارژر سونی همانند دیگر شارژرها در طول استفاده مداوم خراب و یا گاهی اوقات گم می شود به همین علت باید شارژرسونی جدیدی را خریداری کنیم. از این رو باید توجه داشته باشیم در هنگام خرید بهترین شارژر سونی، شارژر با کیفیت و ولتاژ مناسب با گوشی را انتخاب کنیم تا گوشی و باتری گوشی آسیب نبیند.

رتبه بندی شارژر سونی چگونه است؟

هنگامی که درمورد شارژر سونی صحبت می کنیم، آن را در درجه بندی همانند جریان یا آمپر و توان یا وات اندازه گیری می کنیم. در واقع کنترل جریان بالاتر توسط شارژر سونی به وات خروجی بالاتر تبدیل می شود. بنابراین برای آنکه دستگاه خود را سریعتر شارژ کنید به جریان و یا برق ورودی بالاتری نیاز خواهیم داشت.

بهترین شارژر سونی:

شارژرهای فست سونی یکی از بهترین نوع شارژرهای پر سرعت هستند که دارای خروجی 5 ولت و 2 آمپر هستند. استفاده از شارژرهای سریع باعث می شوند تا زمان کمتری صرف شارژ شدن گوشی مصرف شود اما برای استفاده از این شارژرها باید گوشی Sony شما نیز از فناوری شارژ سریع برخوردار باشد.

خرید شارژر سونی

نکات مهم هنگام خرید شارژر گوشی سونی:

نکات بسیار مهمی وجود دارند که باید در هنگام خرید شارژر سونی در نظر داشت تا بتوانیم کارایی بهتری را دریافت کنیم. این نکات عبارت‌اند از:

- ولتاژ: تمامی دستگاه‌های دیجیتالی به ولتاژ خاصی نیازمند هستند. اگر خروجی ولتاژ شارژر گوشی برای دستگاه بیش‌ازحد باشد باعث می شود باتری گوشی متورم شود و یا دستگاه آسیب ببیند. اگر ولتاژ بیش از حد کم باشد شارژ باتری به مدت زمان بیشتری نیاز خواهد داشت؛ بنابراین در هنگام خرید شارژر گوشی ابتدا به ولتاژ گوشی توجه داشته باشید تا بتوانید آداپتور مناسب را تهیه کنید. البته باید گفت اکثر شارژرها دارای خروجی 5 ولت هستند.

- آمپراژ: همان‌طور که گفتیم اکثر شارژرها دارای خروجی 5 ولت هستند و آمپراژ ثبت شده روی آداپتور باید همان آمپراژ ذکر شده دستگاه باشد تا گوشی به کندی شارژ نشود. در واقع در نظر گرفتن آمپراژ باعث می شود تا شارژری خریداری کنید که با بیشترین سرعت گوشی شما را شارژ می کند که این عامل یکی از مهم‌ترین خصوصیات خرید شارژر گوشی سونی است.

- کیفیت شارژر: شارژرهای با کیفیت سونی دارای گواهینامه‌های بین‌المللی همانند CE، RoHS و MFI هستند که تضمین‌کننده‌ی این هستند که این شارژرها دارای یک استاندارد خاصی می باشند. شارژرهای باکیفیت توانایی تشخیص پر شدن شارژ گوشی را دارند و جریان خروجی را متوقف می‌کنند.

خرید شارژر اورجینال سونی

قیمت خرید بهترین شارژر گوشی سونی:

اگر شارژر گوشی سونی شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است و نیاز به خرید آن داشتید، می توانید این شارژرها را با قیمت مناسب از فروشگاه اکسرن خریداری کنید.