نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس

خرید گلس گوشی هواوی

یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده گوشی و لوازم جانبی موبایل، شرکت هواوی است. این شرکت گوشی ها و گجت های هوشمند بسیاری را تولید و به بازار عرضه کرده است. همان طور که می‌دانید گوشی‌های موبایل نقش بسیار مهمی را در زندگی روزمره تمامی افراد دارند و امروزه به دلیل گران قیمت شدن آن ها نیازمند محافظت بیشتر هستند، زیرا اگر با یک ضربه صفحه نمایش آن ها و یا بدنه‌ی گوشی آسیب ببیند هزینه‌ی بسیار زیادی را متحمل خواهیم شد؛ بنابراین برای جلوگیری از چنین مشکلاتی خرید محافظ صفحه نمایش گوشی بهترین پیشنهاد می باشد.

گلس گوشی برای محافظت نمایشگر گوشی، دوربین و یا درب پشت گوشی بسیار مناسب است و انواع مختلف آن بر اساس نوع و برند گوشی در بازار موجود می باشد.

انواع گلس گوشی هواوی:

گلس پرایوسی که علاوه بر محافظت صفحه ی گوشی، زاویه دید محدودی را برای دیگر افراد به وجود می آورند بنابراین آن ها قادر به دیدن اطلاعات گوشی شما نخواهند بود.

گلس فول هواوی که تمام قسمت های صفحه نمایش گوشی از جمله کناره های گوشی که خمیده هستند را در بر می گیرد.

محافظ پشت گوشی که برای جلوگیری از خط و خش درب پشت گوشی مورد استفاده کاربرانی که تمایل به تغییر ظاهر گوشی ندارند مناسب است.

نحوه ی ارسال کالا در فروشگاه اَکسرُن:

ارسال کالا در فروشگاه اَکسرُن به دو روش پست پیشتاز ( برای شهرستان ها) و پیک موتوری ( برای مشتریان شیرازی) صورت می پذیرد. با ثبت محصول در فروشگاه، کارشناسان پس از بررسی های لازم، محصولات را به اداره پست و یا پیک موتوری تحویل می دهند. محصولاتی که به اداره پست تحویل داده می شوند با سریع ترین روش ممکن و با توجه به ساعات کاری اداره پست به کاربران تحویل داده می شود. محصولات کاربران شیرازی نیز بلافاصله به پیک تحویل و بدست آن ها رسانده می شود.